Opcje przeglądania
Dostępność

Czujniki i sensory

W sprzedaży posiadamy szeroki wybór czujników i sensorów do współpracy z urządzeniami uzdatniającymi powietrze. Ich praca polega na monitorowaniu jakości powietrza i jeśli jest to konieczne, uruchamianiu wybranych urządzeń. Oprócz tego czujniki i sensory mogą sygnalizować aktualny wynik pomiarów, wskazując czy jakość powietrza jest dobra, czy wymaga poprawy. Oferowane przez nas czujniki mogą współpracować z urządzeniami drogą przewodową, jak i radiową, bezprzewodową.

Czytaj dalej...

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Sensory i elektroniczne czujniki pomiaru jakości powietrza, to centrum operacyjne urządzeń do jego uzdatniania. To one zajmują się analizowaniem wszystkich parametrów powietrza, takich jak wilgotność i zanieczyszczenia. Zależnie od uzyskanego wyniku, mogą uruchamiać lub wyłączać poszczególne sprzęty, sterując również czasem ich pracy oraz mocą. To bardzo wygodne, a jednocześnie bezpieczne rozwiązanie, które ogranicza niepotrzebną pracę i zmniejsza zużycie prądu.

Wybierz czujniki i sensory dla swoich urządzeń

Posiadasz już oczyszczacze powietrza i chciałbyś zautomatyzować ich pracę? A może jesteś ciekaw jakości powietrza, którym oddychasz? Jeśli tak, nasze czujniki i sensory są odpowiednim wyborem dla Ciebie. Dzięki nim zyskasz komfort i poczucie bezpieczeństwa, że otaczające Cię powietrze ma najlepszą możliwą jakość. Pamiętaj, że chętnie doradzimy i pomożemy w wyborze takich czujników, które będą dla Ciebie najbardziej odpowiednie i kompatybilne z urządzeniami, które posiadasz.

Bezpieczne zakupy online

Nasz sklep internetowy działa na rynku od kilku lat. Nieprzerwanie od samego początku istnienia, specjalizujemy się w sprzedaży urządzeń wentylacyjnych, klimatyzacji, rekuperacji itp. Współpracujemy z najlepszymi wykonawcami na świecie, gwarantując wysoką jakość produktów, niezawodność i bezpieczeństwo. Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów, które osiągamy zapewniając atrakcyjne ceny, a także duży wybór akcesoriów. Każdy zainteresowany zakupem w naszym sklepie, może liczyć na bezpłatne i fachowe doradztwo.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl