Opcje przeglądania
Dostępność

Klimatyzatory kasetonowe przeznaczone są do montażu w suficie podwieszanym. Posiadają rozmiar zgodny z większością paneli sufitowych, dzięki czemu mogą być łatwo wkomponowane w istniejącą zabudowę. Charakteryzują się minimalistycznym designem, dużą wydajnością pracy, a także bardzo dużym wyborem modeli i mocy. Klimatyzatory kasetonowe są idealnym wyborem dla restauracji, urzędów, a także dużych biur open space.

Czytaj dalej...

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

 Decydując się na zakup klimatyzatorów kasetonowych, należy się upewnić nad technicznymi możliwościami ich montażu. Zabudowa w suficie podwieszanym, a także ukrycie pod nim przewodów i kanałów, pozwala na estetyczne zagospodarowanie sufitu i pozostawienie ścian nienaruszonymi. Klimatyzatory kasetonowe pozwalają również szybciej i skuteczniej chłodzić pomieszczenie. Strumień zimnego powietrza kierowany jest od góry do dołu, gwarantując błyskawiczne obniżenie temperatury.

Klimatyzatory kasetonowe sprawdzonych firm. Montaż instalacji klimatyzacyjnej to duże wyzwanie i spora inwestycja. Tym bardziej należy starannie wybrać urządzenia, które zostaną zabudowane na stałe i będą miały nam służyć wiele lat. W ofercie posiadamy klimatyzatory kasetonowe znanych i renomowanych firm. To sprawdzone urządzenia, objęte kilkuletnią gwarancją producenta oraz urządzenia o dużej sprawności i wydajności energetycznej, a jednocześnie energooszczędne. Zastosowanie w nich technologii inwerterowej, pozwala uzyskać najlepsze rezultaty pracy przy minimalnych koszta zużycia prądu.

Gdzie montować klimatyzatory kasetonowe? Najlepszym wyborem są miejsca, w których występują sufity podwieszane lub kasetonowe oraz nie chcemy instalować klimatyzatorów ściennych. Są to zatem wszelkiego rodzaju sklepy, biura, punkty usługowe, dworce, poczekalnie, sale obsługi klienta oraz lokale gastronomiczne. Wysoka jakość urządzeń, a także łatwy dostęp zapewniają szybką i bezproblemową konserwację. Klimatyzatory kasetonowe pozostają jednocześnie poza zasięgiem osób postronnych, przez co są lepiej chronione i nie grozi im celowe lub przypadkowe uszkodzenie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl