Opcje przeglądania
Dostępność

Klimatyzatory podsufitowe to urządzenia, mocowane bezpośrednio do sufitu, będącego elementem konstrukcji budynku. Urządzenia idealnie zdają egzamin tam, gdzie nie występują sufity podwieszane i konieczne jest schłodzenie pomieszczenia o dużej kubaturze. Dzięki sposobowi swojego montażu klimatyzator podsufitowy nie zajmuje cennego miejsca na ścianach i podłodze, nie utrudniając wygodnego funkcjonowania.

Czytaj dalej...

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Patrząc na klimatyzatory podsufitowe, nie sposób oprzeć się wrażeniu, że ich rozmiary są naprawdę duże. To prawda. Ze względu na bardzo dużą wydajność pracy, klimatyzator podsufitowy wyróżnia się gabarytami i wagą. Dla bezpiecznego użytkowania tego typu sprzętów konieczne jest upewnienie się o wystarczającej nośności sufitu. Najlepiej, aby był on wykonany w technologii monolitycznej, czyli z betonu zbrojonego stalą.

Gdzie instalować klimatyzatory podsufitowe? Tam, gdzie nie ma możliwości stosowania klimatyzatorów ściennych lub kanałowych, urządzenia podsufitowe idealnie zdają swój egzamin. Po pierwsze są wygodne w obsłudze i nie zajmują cennego miejsca. Po drugie, można je stosować jako urządzenia o dużej mocy, dzięki czemu czas potrzebny na schłodzenie temperatury będzie krótszy. Po trzecie, są bardzo wydajne w swojej pracy. Chłodne powietrze jest rozprowadzane równomiernie na boki, a następnie ślizga się po ścianach ku podłodze, chłodząc pomieszczenie od dołu do góry. Ten model klimatyzatorów jest idealnym wyborem do pomieszczeń wewnętrznych, w których żadna ze ścian nie jest zewnętrzną.

Znajdź idealny klimatyzator podsufitowy dla swojej firmy. Poważnie rozważasz montaż klimatyzacji w swojej firmie? Chcesz poprawić komfort pracy personelu lub warunki oczekiwania klientów w poczekalni? Jeżeli tak, klimatyzator podsufitowy sprawdzi się znakomicie. Nie będzie zajmować cennego miejsca na podłodze oraz na ścianie. Doprowadzenie zasilania i czynnika może odbywać się po suficie lub z kondygnacji powyżej. Optymalnie wykorzystując powierzchnię sufitu, można na nim zainstalować urządzenie o dużej mocy, które łatwo sobie poradzi ze schłodzeniem większego pomieszczenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl