Opcje przeglądania
Dostępność

Klimatyzatory typu konsola to innowacyjne podejście do tematu chłodzenia pomieszczeń. Dotychczasowe rozwiązania w większości przypadków zabierają dużo miejsca w pomieszczeniach. Klimatyzatory konsole to zupełnie nowe wzornictwo, technologia produkcji i jakość wykonania. Kompaktowe rozmiary i niewielka grubość, zwykle nie przekraczająca 20 cm, pozwalają montować urządzenia w każdym pomieszczeniu, również tym o ograniczonej powierzchni.

Czytaj dalej...

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Klimatyzatory konsole zostały wynalezione jako odpowiedź na potrzeby użytkowników, nie mających wystarczającej ilości miejsca na klasyczne urządzenia. Konsola klimatyzatora jest stosunkowo płaska – jej grubość osiąga do 20 cm. Mogą występować w formie grzejnika, co pozwala na łatwy montaż pod oknami i parapetami, jak również w innych miejscach, niedostępnych dla klasycznych urządzeń klimatyzacyjnych.

Wydajność pracy klimatyzatorów konsol. Konsole pomimo swoich rozmiarów, wcale nie mają gorszej wydajności niż urządzenia klasyczne. Wręcz odwrotnie. W wielu przypadkach mogą chłodzić szybciej i skuteczniej, a to dzięki swojej dużej, aktywnej powierzchni działania. Umożliwia ona oddawanie chłodnego powietrza na większej powierzchni, przyczyniając się do szybszego wychłodzenia pomieszczenia.

Niskie zużycie energii w klimatyzatorach konsolach. Innym powodem do zakupu tego rodzaju klimatyzatorów, jest ich ekonomiczne zużycie energii elektrycznej. Korzystanie z klimatyzacji nie musi już wiązać się z wysokimi rachunkami za prąd. Technologia inwerterowa jest skuteczna jeśli chodzi o minimalizowanie kosztów eksploatacji, a klasa A+ gwarantuje bardzo dobra efektywność.

Klimatyzatory konsole filtrują powietrze i poprawiają jego jakość. Korzystanie z klimatyzatorów przenośnych może poprawiać jakość powietrza i usuwać z niego lotne zanieczyszczenia. Odpowiadają za to specjalne filtry, a także opcja jonizowania powietrza. W efekcie staje się ono czystsze, zdrowsze i pozbawione nieprzyjemnych zapachów. Z tego powodu są polecanym wyborem dla mieszkań, domów i biur, w których przebywają osoby cierpiące na różnego rodzaju alergie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl