Opcje przeglądania
Producent
Dostępność
Cena
  • od
    do

Oczyszczacze powietrza

Chyba każdy z nas chce oddychać czystym i świeżym powietrzem. To samo chcemy zapewnić swoim bliskim, a szczególnie dzieciom. Niestety, jakość powietrza atmosferycznego systematycznie się pogarsza. Szczególnie widoczne jest to w okresie zimowym, za sprawą ogrzewania domów niskiej jakości węglem i korzystaniem z przestarzałych pieców C.O. Poprawić sytuację mogą oczyszczacze powietrza. Zarówno te domowe, przeznaczone do pracy w mieszkaniach jak i pokojach, jak również urządzenia o większej mocy i wydajności, przeznaczone do użytku komercyjnego.

Czytaj dalej...

Jak działają oczyszczacze powietrza?

Zasada działania tych urządzeń wydaje się być bardzo prosta do wyjaśnienia. Są one wyposażone w szereg filtrów o różnej czułości, w tym również filtry węglowe oraz elektrofiltry. Urządzenia zasysają powietrze z otoczenia, filtrują je, a następnie wydostaje się z urządzenia oczyszczone. Nowoczesne oczyszczacze powietrza wyposażone są w dokładną elektronikę sterującą, która analizuje jakość powietrza w pomieszczeniu i kiedy jest to konieczne, automatycznie włącza proces filtrowania. Można również zaprogramować oczyszczacze powietrza na pracę w określonych godzinach.

Gdzie stosować oczyszczacze powietrza?

Praktycznie wszędzie, gdzie jest to możliwe. Oferowane przez nas oczyszczacze powietrza to urządzenia bardzo ciche, zamknięte w estetycznych obudowach o kompaktowych rozmiarach, a przy tym wyróżniające się ceną i jakością. Posiadamy w ofercie wiele modeli oczyszczaczy powietrza, różniących się mocą i wydajnością pracy. Bez trudu poradzą sobie z oczyszczeniem powietrza w jednym pomieszczeniu – salonie, biurze lub gabinecie, jak również większych obiektach – mieszkaniach itp. są to urządzenia mobilne, dzięki czemu łatwo można zmieniać miejsce ich pracy.

Obsługa oczyszczaczy powietrza

Decydując się na swój pierwszy oczyszczacz powietrza, nie trzeba się obawiać problemów z jego obsługą. W każdym modelu jest ona intuicyjna i ogranicza się wyłącznie do kilku przycisków. Urządzenia te są w pełni zautomatyzowane, co gwarantuje ich komfortowe użytkowanie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl