Opcje przeglądania
Dostępność

Osuszacze powietrza

Zbyt wilgotne powietrze utrudnia Ci oddychanie? A może pojawia się na ścinach grzyb i pleśń? Niestety to naturalne i oczywiste efekty nadmiaru wilgoci w powietrzu. Może ono być skutkiem źle wykonanej izolacji w budynku lub zbyt szczelnymi pomieszczeniami, z których nadmiar wilgoci nie może się wydostać. Rozwiązaniem tych problemów są osuszacze powietrza, dostępne w dużym wyborze w naszym sklepie.

Czytaj dalej...

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Jak działają osuszacze powietrza?

Praca tych urządzeń jest bardzo prosta do opisania.
Zasysają one powietrze z otoczenia, a następnie jest ono poddawane osuszaniu wewnątrz urządzenia. Nadmiar wilgoci ulega skropleniu do specjalnego pojemnika, który okresowo należy opróżniać. Osuszone powietrze wydostaje się z drugiej strony urządzenia, dzięki czemu w pomieszczeniu powstaje korzystniejszy mikroklimat. Osuszacze powietrza mogą być stosowane we wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych, jak również umieszcza się je w piwnicach z nadmiarem wilgoci. W każdym przypadku świetnie dają sobie radę, przywracając optymalność wilgotność powietrza.

Osuszacze powietrza a zasilanie
Wszystkie oferowane przez nas osuszacze powietrza są urządzeniami zasilanymi elektrycznie, wprost z gniazdka sieciowego. Niewielkie zużycie prądu sprawia, że korzystanie z tego typu urządzeń jest nie tylko wygodne, ale również bardzo tanie. Klasa energetyczności A+ to najlepszy dowód na to, że mamy do czynienia z urządzeniem przyjaznym środowisku, jak i budżetowi użytkownika.

Jak uruchomić oczyszczacz powietrza
Pierwsze uruchomienie oczyszczacza powietrza nie jest niczym skomplikowanym. Urządzenie należy wyjąć z opakowania i odkleić z niego wszelkie oznaczenia i zabezpieczania transportowe. Następnie podłączamy go do zasilania i uruchamiamy na przycisku power na obudowie. Zależnie od modelu, osuszacze powietrza mogą być wyposażone w automatykę sterującą ich pracę. W trybie automatycznym samodzielnie analizują wilgotność powietrza i jeżeli jest taka konieczność, uruchamiają się i wyłączają bez ingerencji użytkownika.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl