Rekuperatory domowe

W stałej sprzedaży posiadamy duży wybór rekuperatorów domowych. Niezawodne urządzenia znanych firm, przyniosą w Państwa domach mnóstwo korzyści. Niższe rachunki za ogrzewanie, wyższy komfort cieplny, a także korzystniejszy mikroklimat. Rekuperatory domowe to łatwość montażu oraz wiele ciekawych rozwiązań, dostosowanych do potrzeb każdego budynku. Służymy radą i pomocą w wyborze najlepszego rekuperatora dla Państwa domu.

Czytaj dalej...

Do czego służą rekuperatory

Rekuperacja to jedna z technologii, dzięki której w dużym stopniu można zmniejszyć koszty ogrzewania budynków. Rekuperatory domowy o dużej efektywności, pozwalają odzyskać do 80% ciepła, traconego przez klasyczną wentylację. Dzięki odzyskowi ciepła i ogrzewania nim powietrza dostającego się do budynku panuje w nim komfortowa temperatura, a jednocześnie wentylacja jest realizowana przez cały czas.

Jak wybrać rekuperatory domowe

Kierując się podstawowymi kryteriami doboru rekuperatorów do domu, takimi jak powierzchnia, kubatura, technologia wykonania, rodzaj izolacji termicznej oraz efektywność energetyczna, można dopasować najlepsze rekuperatory do potrzeb mieszkańców i obiektu. Jeżeli nie wiedzą Państwo, jakie rekuperatory wybrać do swojego domu. Wraz z rekuperatorami oferujemy wszystkie pozostałe akcesoria, niezbędne do kompleksowego wykonania instalacji rekuperacji – kanały wentylacyjne, nawiewniki, wywiewniki oraz kratki.

Montaż rekuperatorów domowych

Jak zamontować rekuperatory domowe? Czy można samodzielnie zainstalować rekuperacją w swoim domu? To najczęściej zadawane nam pytania. Montaż rekuperacji jest najłatwiejszy do przeprowadzenia na etapie budowania domu, kiedy dostęp do elementów konstrukcyjnych jest swobodny i nieograniczony. Dysponując odrobiną wiedzy, umiejętności i narzędziami, oczywiście nic nie stoi na drodze do samodzielnego zainstalowania rekuperacji. Jednak z uwagi na to, że w wielu przypadkach jest to rozbudowana instalacja o skomplikowanym sposobie działania, zachęcamy do korzystania z usług profesjonalnych serwisów, zajmujących się rekuperacją.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl