Opcje przeglądania
Dostępność

Systemy wentylacji wykorzystują wymuszony przepływ powietrza. Towarzyszyć temu może rezonans akustyczny, wzmagany przez metalowe kanały wentylacyjne. Szum, drgania i wibracje mogą negatywnie wpływać na samopoczucie mieszkańców, a także utrudniać pracę w biurach i lokalach użytkowych. Aby wyeliminować to niekorzystne zjawisko, a jednocześnie cieszyć się skuteczną wentylacją, stosuje się tłumiki hałasu.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Co to są tłumiki hałasu w wentylacji? Są to specjalne maty oraz wygłuszenia, absorbujące drgania powietrza. Dzięki ich stosowaniu udaje się uniknąć niekorzystnego zjawiska, jakim jest rezonans akustyczny w kanałach wentylacyjnych. Charakterystyczny szum, świszczenie i dudnienie, towarzyszące przepływającemu powietrzu, zostaje zredukowane do minimum. Znacząco poprawia to komfort mieszkania oraz pracy w obiektach, wyposażonych w wymuszoną wentylację.

Z czego wykonane są tłumiki hałasu? Do produkcji tłumików hałasu wykorzystuje się specjalne sprężyste tworzywa. Bardzo dobrze pochłaniają one energię powietrza, nie przekazując jej na elementy konstrukcji kanałów wentylacyjnych. Jednocześnie są one odporne na działanie wilgoci i zmiennych temperatur, dostosowując się do trudnych warunków występujących wewnątrz kanałów wentylacyjnych. Ich dodatkową zaletą jest antybakteryjna i antygrzybiczna powierzchnia, utrudniająca rozwój patogenów, odpowiedzialnych za nieprzyjemny zapach, a także powstawanie alergii.

Znajdź tłumiki hałasu do swojej wentylacji. Posiadają Państwo system wentylacji, który jest głośny i mało komfortowy dla użytkowników? Można to w prosty sposób zmienić, instalując w nich tłumiki hałasu. Odpowiednie akcesoria znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym. Zapewniamy również fachowe doradztwo i atrakcyjne ceny na wszystkie swoje produkty. Szybka dostawa w dowolne miejsce w kraju, może być wykonana prosto pod wskazany adres lub do wybranego paczkomatu. Wszystkie produkty są starannie spakowane i zabezpieczone przed ewentualnymi uszkodzeniami w trakcie dostawy. Dodatkowo każda nasza przesyłka jest ubezpieczona od ryzyka kradzieży lub zniszczenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl