Opcje przeglądania
Producent
Dostępność
Cena
  • od
    do

UZDATNIANIE POWIETRZA: Czyste powietrze jest niezwykle ważne dla każdego człowieka. To, czym oddychamy, ma bezpośredni wpływ na stan naszego zdrowia oraz samopoczucie. Szczególnie w okresie zimowym jakość powietrza jest tematem numer 1. Wszystko za sprawą zagrożenia, jakim jest smog. Mikroskopijnej wielkości zanieczyszczenia stałe, pył PM, znajdujący się w powietrzu, przenika do naszych płuc i w nich pozostaje. Z czasem prowadzi to do poważnych chorób. Jednym ze sposobów zapobiegania tego, jest uzdatnianie powietrza.

Czytaj dalej...

Jak można uzdatniać powietrze? Jest kilka metod na oczyszczanie powietrza. W ofercie posiadamy niezbędne do tego celu urządzenia, dedykowane do użytku domowego, jak również w biurach, szkołach oraz budynkach komercyjnych i użyteczności. Poniżej przedstawiamy wybrane grupy produktów, służące do uzdatniania powietrza i wspierania tego procesu.

  1. Oczyszczacze powietrza – zadaniem oczyszczaczy powietrza jest jego filtrowanie i wychwytywanie zanieczyszczeń stałych. Są one separowane na wymiennych filtrach oraz wbudowanych elektrofiltrach. Oczyszczone powietrze zostaje pozbawione nie tylko smogu, ale również kurzu oraz pyłków wywołujących alergię. W procesie oczyszczania usuwane są również nieprzyjemne zapachy. 
  2. Osuszacze powietrza – nadmierna wilgoć w powietrzu jest bardzo niekorzystna dla zdrowia. Utrudnia oddychanie i może być przyczyną rozwijających się chorób płuc. Warto również dodać o zagrożeniu pojawienia się grzybów i pleśni w pomieszczeniach, w których wilgoć jest zbyt wysoka. Przywrócić ją do prawidłowego poziomu mogą osuszacze powietrza. 
  3. Nawilżacze powietrza – również zbyt suche powietrze jest niekorzystne, może prowadzić do wysychania spojówek i błon śluzowych, niszcząc naturalną barierę przed bakteriami i wirusami. Nawilżacze powietrza zamieniają wodę w parę, skutecznie nawilżając pomieszczenia. 
  4. Czujniki i sensory – elektroniczne urządzenia sterujące pracą oczyszczaczy, nawilżaczy oraz osuszaczy powietrza. Zapewniają dokładny pomiar, komunikację bezprzewodową lub przewodową, a do teg
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl